Spaní ve školce

Tradičně, jako posledních pár let, jsme pro předškoláky uspořádali přespávání ve školce. Sešli jsme se před školkou v šest hodin, rozloučili jsme se s rodiči a hurá do akce. Letos nás spaní zaneslo do světa pohádek. Děti přišly v nádherných kostýmech, a tak jsme tu přivítali Šmoulinku, loupežníka, vílu Amálku a mnoho dalších pohádkových postaviček. Děti měly za úkol najít stránky z roztrhané knihy, kterou ukradl zlý černokněžník. Děti po celé školce plnily nejrůznější úkoly, které je posouvaly blíž a blíž k cíli. Po vyřešení celé hry získaly děti i pohádkový poklad. Společně jsme si pak dali zaslouženou večeři, hráli jsme si, malovali Večerníčkovi čepici a mnoho dalšího. Když byly děti řádně unavené, šli jsme si vyčistit zuby, nachystat postýlky a po pohádce šup pod peřinku. Ráno si děti po snídani stihly ještě pohrát a po odměně a šampusu si pro naše šikovné skoro školáky přišli jejich rodiče.

Veronika Hellarová