T-Mobile Olympijský běh počtvrté

Rok se s rokem sešel a nás na konci června opět doběhla osvědčená sportovní akce T-Mobile Olympijský běh. Stala se pro nás tradicí, kterou si zpestřujeme závěr školního roku.
Tentokrát jsme místo oficiálního celorepublikového středečního datumu přesunuli celou záležitost na pátek – důvodem bylo překvapení, které k nám zavítalo až z Ostravy. Paní učitelka Brachmanová, která se s námi před rokem rozloučila a která se zapsala jako ta úplně nejlepší moderátorka celého dění, nás nenechala ve štychu a přijela za námi sportovně oděná se skvělou náladou a báječnou komentátorskou rétorikou.
Za to, že jsme ji, ale nejen ji, dobře slyšeli, vděčíme panu učiteli Koryťákovi, který se postaral o ozvučení celého prostoru venkovního hřiště.
Pozvání od nás přijal také pan starosta, který žáky v úvodu povzbudil v jejich sportovních kláních a přislíbil to, co nikdo nečekal. Po velkých fyzických přípravách na obecním úřadě se k nám opět vrátil, aby poměřil svou běžeckou kondici s chlapci z 1. ročníku.
A jak to celé proběhlo a dopadlo? To si můžete prohlédnout v naší fotogalerii na tomto odkaze: fotogalerie T-Mobile Olympijský běh 2023
Budeme se těšit na další ročník, tentokrát půlkulatý. A pokud se nám podaří zrealizovat naše nápady a myšlenky, tak se na něm rádi potkáme a utkáme i s vámi dospělými.
Monika Strnadová