Výlet školky do Oslavan

To nejlepší jsme si nechali na závěr školního roku a vyrazili jsme autobusem na poslední výlet, a to do Oslavan. Navštívili jsme přírodní park Duhový svět, určený malým dětem. Zapojili jsme se do hry s názvem „Duhová kapka“, ve které děti neměly vůbec jednoduchý úkol. Snažily se zachránit duhovou vílu Permínu ze spárů Černokněžníka. Po celém parku jsme ve skupinkách hledali různé symboly a předměty a opisovali jsme čísla do barevných políček. Následně jsme z čísel utvořili kód, který nám otevřel dveře tajemné jeskyně. V ní byla ukrytá víla Permína, kterou jsme tím vysvobodili.

Poté jsme si mohli podle libosti užít zábavního parku – skluzavky, tobogán, lanoloď, mlhovníček, rámusiště a spoustu dalšího.

Do školky jsme se vrátili s odměnou, unavení, ale hlavně naplněni krásnými zážitky.

Aneta Gajdošová

učitelka MŠ

IMG-7255
IMG-7254
IMG-7229