72 hodin

V pátek 9. října 2015 se naše škola zapojila do řízeného dobrovolnického projektu 72 hodin pod názvem Chráníme naše stromy, který navazoval na obdobný projekt s názvem Sázíme stromy. Žáci prvního stupně uklidili školní dvůr, prostranství před školou a čistili školní hřiště. Druhý stupeň a speciální třída pořádali sběr papíru a železa po obci a ve škole. Děti z mateřské školy hrabaly listí a uklízely v okolí školky. Všichni se s vervou a elánem vrhli do práce.

Za práci byli všichni odměněni tetovací nálepkou s logem projektu. Počasí nám přálo a už se těšíme na příští projekt.

ORGANIZÁTOŘI 72 hodin: Poděkování za účast a vyhodnocení projektu

„Sešlo se neuvěřitelných 620 projektů a zapojilo se do nich téměř 30 tisíc dobrovolníků. Tato čísla jsou pro nás obrovským překvapením, ale také důkazem, že dobrovolnictví v Česku má tradici! Jsme velmi rádi, že se letošní ročník povedl a velmi děkujeme za vaši účast v letošním ročníku projektu 72 hodin.“

koordinátor EVVO Ing. Miluše Pokorná