Den dětí

1.červen patří dětem. Proto jsme ho chtěli s dětmi ve školce pořádně oslavit. Děti si v tento den mohly přinést svého oblíbeného plyšáčka a ukázat ho kamarádům. Celé ráno si s nimi hrály a také si s nimi zacvičily. Počasí nám přálo a sluníčko hřálo, proto jsme hned po svačině vyšli na zahrádku. A co nás tam čekalo? Paní učitelky dětem malovaly na obličej, další děti se honily za bublinami, další podbíhaly lano a ty odvážnější prolezly strachovým pytlem – odměnou za odvahu jim byl nalezený bonbón. K tomu všemu hrála hudba podle přání dětí.

A protože děti slavily svůj svátek, měli jsme pro ně také překvapení. Ve stínu na zahrádce si smlsly na ledňáčku a domů si odnesly míč. Děkujeme také paní Šťastné za výborné dortíky.

Aneta Gajdošová
Učitelka MŠ