Divadelní představení

„Ve čtvrtek budeme mít divadlo, oblečte se společensky.“ Tak zněl pokyn, který dostali druháci v prvním týdnu obnovené prezenční výuky. „Ale divadla jsou zavřená. Nikam se jezdit nemůže,“ kroutili žáčci hlavou. I přes to se ale všichni dostavili do školy vyfiknutí. Holky měly načesané vlasy, šaty a sukně, jen se roztočit. I klukům to velice slušelo. Nažehlené košile a kalhoty, čtvrteční běžný outfit každého druháka. Po svačince dostali žáci obálky. Do správného divadla totiž patří vstupenka s místenkou. Po kontrole vstupenek, byli žáci vpuštěni do „divadla“. Našli si místo a představení mohlo začít. Čekalo nás zpracování Pohádky o Raškovi od Oty Pavla. Podle reakcí si troufám říci, že se dětem představení líbilo. A já už přemýšlím, kam se vypravíme příště.

Mgr. Lucie Mitošinková

divadlo1