“Hurá na Pálavu!”

Takový pokřik byl slyšet ještě v úterý ráno, den před vysvědčením, kdy se 3. a 4. ročník vydal na putování po hřebeni Pálavy. Slunečné teplé počasí a náročnější terén, na který nejsou mnozí zvyklí, udělali své, a tak se po pár kilometrech začaly ozývat věty a otázky:

„Kdy už tam budeme?“

„Jak daleko ještě?“

„Kdy bude pauza?“

„Já už nikam nejdu!“

„Paní učitelko, ponesete mi batoh?“

„Mě bolí nohy!“

„Nejdu dál, vracím se zpátky!“

I přes všechna úskalí, bolesti a praní se s vlastní fyzičkou a výdrží, nás popoháněla vidina cíle s občerstvením na mikulovském náměstí. Jaká to byla úleva, když jsme od ranního startu v Dolních Věstonicích po 13,5 km dosáhli naší mety!

Moji milí třeťáci a čtvrťáci, byli jste skvělí a jste borci, že jste to zvládli!

 

Monika Strnadová

Pálava 2
Pálava 3
Pálava 1
Pálava 4