Karneval v MŠ

Karneval u Včelek

Jako každý rok v únoru jsme se těšili na karneval, kdy se holky promění v princezny a kluci v superhrdiny. A ten den konečně nastal. Na děti od rána čekal den plný zábavy a her.

Po představení masek jsme hráli židličkovanou, na sochy, tančili jsme oblíbený just dance, házeli jsme míčky do klauna a spoustu dalšího. Největší radost měly děti z nafukovacích balonků a z házení konfet.

Karneval jsme ukončili přípitkem, udělováním diplomů a sladkou odměnou.

Veronika Hellarová, Aneta Gajdošová

 

Karneval u Berušek

16. února proběhl ve školce karnevalový den. Děti i paní učitelky od rána řádily v maskách.

Celý den masky doprovázela veselá hudba, při které děti soutěžily a hrály hry. Namotávaly bonbony, prohazovaly balonky naším klaunem, vedly kamaráda v mlze, přiřazovaly geometrické tvary brčkem. Náš karneval jsme zakončili přípitkem a písničkou Jede, jede mašinka…, která dojela až do jídelny na oběd.

Chaloupková Kateřina, učitelka MŠ

Berušky I.
IMG_4615
IMG_4621
IMG_0331
IMG_0333
IMG_0310