Mikuláš ve školce

Svůj svátek slaví sv. Mikuláš 6. prosince, nás ale přišel do školky navštívit už o den dřív. Děti přišly v tento den připravené – nastrojily se za čertíky a andílky. Letos byla ale velká převaha čertíků. Naštěstí to ale neznačí, že by to tak bylo i ve skutečnosti. Děti se čerta nemusely vůbec bát. I když s Mikulášem přišel opravdu strašidelný  čert. Krásný andílek to zachránil. Vyzval děti, jestli znají nějakou básničku nebo písničku, kterou by chtěly předvést. Děti se trošku zdráhaly, ale nakonec vše, co se naučily, hezky předvedly. Odvážlivci si čerta mohli pohladit a vyfotit se s pekelnými a nebeskými bytostmi. Za své celoroční snažení dostalo každé z dětí od Mikuláše sladký balíček.

 

Mikuláš slíbil, že bude všechny z nebe pozorovat a příští rok přijde zase na návštěvu.

 

Aneta Gajdošová

učitelka MŠ

IMG_5644
IMG_5614
IMG_5607
IMG_5605