Na kouzelném paloučku

Ve středu 17. 5. jsme s dětmi zavítali na představení v kině v Pohořelicích. Ráno nás před školkou vyzvedl autobus a zavezl přímo na místo. Děti byly nadšené už jen z cesty autobusem. V kině jsme měli nejlepší místa a seděli jsme hned v prvních řadách. Čekalo nás představení Na kouzelném paloučku, ve kterém jsme se setkali s různými styly hraní divadla i hudby. Sluníčko vyprávělo příběh měsíčku, co se na paloučku odehrává přes den. V představení se objevili ve tmě svítící neonové tančící slunečnice a taky kamarádi žabáci Kvik a Kvak a myšák šoumen Kiko, neonové rybičky pod hladinou a proletěli jsme s papírovými draky celý svět a zase zpět na palouček. Nakonec přišli i Jů a Hele a nechyběly ani soutěže pro děti. Dětem se představení moc líbilo a už se těší na další.

Lucie Blatanová

IMG_5003
IMG_4917
IMG_4912