Noční spaní s předškoláky v MŠ

V pátek 21. 6. 2024 proběhlo SUPERHRDINSKÉ spaní ve školce s předškoláky.

Všechno to začalo v 18:00 hodin před školkou, kde nám rodiče předali svoje malé superhrdiny. S dětmi jsme se přivítali, představili jsme své kostýmy, odložili jsme si věci na spaní do školky a čekala nás spousta zábavy.

Nejprve jsme ve školce našli tajný notebook, ve kterém byla mapa s misí a také dopis, ve kterém stálo, co musíme splnit za úkoly, aby se z nás stali opravdoví superhrdinové. Poté jsme si připravili svaly, protáhli jsme se a šli jsme na to! Čekalo nás venku několik stanovišť hod na cíl, střílení z vodní pistole, hledání pavouků v domě plném pavučin, poznání podle hmatu neznámého předmětu, bourání zdí Hulkovou rukavicí a mnoho dalšího…

Po splnění všech úkolů nás čekala odměna.

Náročné odpoledne jsme zakončili dobrou večeří, oblékli jsme se do pyžam a podívali jsme se na pohádku Úžasňákovi, u které nechyběl ani popcorn. Po pohádce nás už jen čekalo vyčistit zoubky a rychle spát.

Celou noc děti spaly jako medvídci.

Ráno jsme se vzbudili v dobré náladě, dokoukali jsme zbytek pohádky a pak už děti odcházely domů.

Moc jsme si to užili a krásně jsme zakončili s předškoláky jejich poslední školkové dny!

Helena Vystavělová, učitelka MŠ

20240621_194513