Olympijské hry v MŠ

V týdnu od 30. 5. do 3. 6. probíhala v naší mateřské školce olympiáda, která se skládala ze 4 sportovních disciplín: běhu, hodu raketou, skoku do dálky a překážkové dráhy. V pondělí jsme začali malováním kruhů na plátno, a tedy vytvořením symbolu olympijských her, olympijskou vlajku. Tím jsme započali náš sportovní týden společně s rozdáním dresů pro každého a prvním běžeckým závodem. V úterý jsme měli hod raketou, ve čtvrtek jsme skákali do dálky a v pátek jsme zdolávali překážky. Všechny děti každý den s nadšením plnily jednu disciplínu. Díky pěknému slunečnému počasí jsme mohli všechny disciplíny uskutečnit venku na zahrádce, takže jsme si to krásně užili. Děti závodily s velkou chutí a obrovským nasazením za velkého povzbuzování a skandování ostatních. Poslední den v pátek proběhlo vyhodnocení disciplín a vyhlášení vítězů, kteří byli odměněni. Nicméně odměnu si samozřejmě zasloužili všichni, takže předávání medailí a sladkostí bylo za velkého potlesku všech přítomných ukončeno zvoláním 3x „ZDAR“!
Lucie Blatanová
učitelka MŠ

IMG-5138
IMG-5222
IMG-5224