Pasování předškoláků

Slavnostní pasování předškoláků letos proběhlo, oproti minulému roku, tradičně na konci června, ve středu 23. 6. Počasí nám přálo, a tak děti mohly na zahrádce školky předvést, co se naučily. Nacvičily pro své rodiče a blízké pásmo básniček a písniček, na které se přišel podívat také pan starosta a paní učitelka budoucích prvňáčků. Poté jsme děti slavnostně pasovali na školáky a společně s paní ředitelkou jim předali šerpu a malý dáreček. A taková oslava si žádala také přípitek. Po focení ve foto koutku se všichni příchozí mohli občerstvit melounem.

Myslím, že jsme si všichni užili krásné odpoledne a oslavili s dětmi jejich velký den.

Přejeme dětem úspěšný vstup do 1. třídy a rodičům, aby měli doma úspěšné školáky.

 

Aneta Gajdošová
učitelka MŠ

1
IMG_20210623_164145