Péče o děti I. stupně

Doba realizace projektu byla od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2018.

 

Na webu Pohořelic naleznete článek k ukončení projektu.

 


 

Společně v projektu „Péče o děti I. stupně ve správním obvodu Pohořelice“

 

V loňském školním roce jsme byli přizváni k účasti na projektu „Péče o děti I. stupně ve správním obvodu Pohořelice“.  Více se o něm můžete dočíst na stránkách Města Pohořelice, které celý projekt zaštiťuje.

 

Díky tomuto projektu mohou naše děti zdarma navštěvovat ranní klub (ranní družinku) a o jarních a hlavních prázdninách příměstské tábory. Z prostředků projektu si může škola koupit také výtvarný, sportovní a další rozmanitý materiál.

 

http://www.pohorelice.cz/pece-o-deti-i-stupne-zakladni-skoly-ve-spravnim-obvodu-orp-pohorelice

 

Mgr. Marcela Mikelová, ředitelka