Podzim ve školní družině

Nový školní rok jsme slavnostně zahájili 1. 9. 2022. Od tohoto školního roku funguje školní družina ve dvou odděleních. Nastoupili k nám noví prvňáčci, přibyl chlapec z Ukrajiny, tak jsme se během prvního měsíce vzájemně seznamovali, hráli společenské hry.

Sběr podzimního ovoce nás inspiroval k vyrábění košíků s jablky a hruškami, které děti vyrobily z papírových talířů a krepového papíru.

Říjen nás obdařil pěknými dny, které jsme využili ke hrám na hřišti za školou. Hráli jsme vybíjenou, na babu, na zmrzlíka a házeli míč na koše, kluci si zahráli fotbal. Tématem měsíce byly změny v přírodě, podzimní ovoce a plody stromů. Začalo padat listí, které má plno barev. Jejich vzory jsme obtiskli na lampiony, které jsme vyrobili. Děti malovaly také dýně, ježky a objevily se halloweenské motivy.

Za ŠD Marcela Řiháčková

IMG_2852
IMG_2855
IMG_20220909_134055
IMG_20220914_133233