Příměstský tábor 2024

V letošním roce jsme příměstské tábory zaměřili na výpravy do exotiky a sportovní aktivity a pobyt venku. První týden jsme putovali po Velikonočním ostrově, kde jsme se dozvěděli spoustu nových informací ze světa. Děti si tvořily tradiční ozdoby, keramickou sochu a řešily šifru. Druhý týden byl zaměřen na téma Sport. Děti si mohly vyzkoušet různé sportovní discipllíny (fotbal, basketbal, tenis, badminton, florbal, volejbal a další). Seznámily se i s nejslavnějšími českými sportovci, kteří se svými výkony zapsali do historie ČR. Počasí bylo velmi teplé, tak jsme nezapomněli ani na vodní hrátky. O oběd se nám postarali ve školní jídelně, za což velmi děkujeme.

14 dní jsme si všichni náramně užili a pestrými aktivitami jsme odstartovali hlavní prázdniny.

Veronika Studeníková

IMG_20240710_074946