Sobota konečně ve znamení florbalového turnaje

Náš florbalový kroužek mohl v sobotu 26. 3. vyrazit na turnaj Sousedské ligy, který byl určen kategorii žáků 1. – 5. třídy. Osmnáct utkání ve sportovní hale v Žabčicích  odehrála celkem čtyři družstva z okolních vesnic, více než čtyřicet mladých nadšených florbalistů. Na turnaji panovala výtečná atmosféra podpořená rodiči, pro které bylo skvělé vidět své ratolesti opět sportovat, a tak byl tento turnaj ve znamení přátelského setkání. Na dětech bylo vidět, jak rády opět sportují bez omezení a do sytosti.

A jak to celé vlastně dopadlo? Naše družstvo z Vlasatic se umístilo na čtvrtém místě. Pro většinu vlasatických dětí to byl první turnaj v životě, pro některé zase první turnaj v nových dresech, které škola ve spolupráci s obcí Vlasatice zajistila. Umístění pro nás ale vůbec není důležité. To hlavní je, že konečně sportujeme a pokračujeme tam, kde jsme před pandemií skončili. Moc se těšíme na další turnaj. Máme opět motivaci na sobě usilovně pracovat, zlepšovat se, užívat si společně radost, kterou nám florbal dává.

Filip Ramšák

florbal
florbal
florbal
florbal