Velikonoční tvoření s dětmi

Od Podzimní slavnosti jsme mohli zase, tentokrát na jaře, přivítat rodiče i s dětmi ve školce. Akce s názvem Velikonoční tvoření, se uskutečnila 5. dubna a děti při ní zdobily vajíčka. Kvůli nepříznivému počasí jsme se sešli ve třídě, kde bylo přichystáno sedm technik zdobení vajíček. Děti si mohly vyzkoušet omotávat vajíčka bavlnkou, pracovat s barevným pískem, lepit na vajíčka mák, kokos, červenou čočku, levanduli, skořápky, zkoušely si na vajíčka ubrouskovou techniku s pěknými motivy nebo kreslily na skořápky Centropenem.

Po navázání vajíček na provázky šli rodiče s dětmi pověsit své výrobky na strom, kterému jsme dali jméno – Skořápkovník.

 

Celá akce se moc vydařila, děkujeme všem přítomným za účast a pěknou podvečerní atmosféru.

 

Aneta Gajdošová

učitelka MŠ

 

 

IMG_20220405_164612
tempImagezCHPqr
IMG_20220405_171718