Zahradní slavnost

Na samotný závěr školního roku škola pořádala Zahradní slavnost, která nebyla určena pouze žákům a pedagogům, ale hlavně rodičům, příbuzným a všem zájemcům, jež se chtěli seznámit s aktivitami školy v trochu jiném prostředí. Akce byla jedinečná už v samotném zapojení rodičů, kteří se postarali o bohaté občerstvení. Odpoledne bylo naplněno nejrůznějšími aktivitami, od vystoupení žáků mateřské a základní školy, po zábavný doprovodný program pro děti. Pro rodiče a ostatní dospělé byl program zpestřen bohatou tombolou, která by se nemohla konat bez podpory našich sponzorů. V závěru slavnosti se žáci devátého ročníku rozloučili se základní školou proslovem a zároveň přivítali budoucí prvňáčky.

Velký dík patří všem, kteří se podíleli na tom, aby tato komunitní slavnost mohla proběhnout. Jménem celé školy bychom tedy rádi poděkovali všem rodičům, babičkám, dědečkům, našim sponzorům a vlasatickým hasičům, kteří se starali nejen o pitný režim návštěvníků. Věříme, že letošní Zahradní slavnost nebyla poslední a v dalších letech budou následovat podobná setkání.

Filip Kratochvíl